Facebook

Adresa tábora

Letní tábor BOURÁCI - Rekreační středisko StarLine Hrachov, č. ev. 45, 264 01 Dublovice - Chramosty

PŘIHLÁŠENÉ DĚTI

Aktuality

Příjezdy bouráckých expresů

Praha - 12:30

Kladno - 13:00

Rakovník - 13:30

Časy jsou pouze orientační, konečný příjezd bude odvislý od dopravní situace na D1. Pro ty, kteří jedou vlastní cestou, je vhodný čas vyzvednutí dítěte cca v 10 hodin. V případě, že nastává jakákoliv změna oproti příjezdu, informujte nás prosím ideálně formou SMS na tel. čísle 776650358.

V polovině své cesty na Olymp

Měšťané mají dnešní program opět velmi bohatý. Špatné počasí není vůbec na závadu, zabavit se umíme, např. když nám dnes kamarádi z kynologické stanice z Milína předvedli svoje umění se psy, následně i bůh Árés převtělený do psí podoby prohnal na Bourosu všechny fenky, které nám předvedly své umění. Dnes odpoledne nešlo jinak než si zahrát Pechickosovu hernu, k čemuž každý měšťan dostal jednu vyhlášenou Madlafonovu palačinku. Večer nás Zeus opět nebude z nebes šetřit a vypadá to tak tedy na taneční bál, antibakteriální mlhy máme dost, tak na to vlítneme a pořádně rozhýbeme svoje těla. 

Obrazek: 

Olympijské hry poprvé na souostroví Bouros

Vážení přátelé, na mimořádném shromáždění městkých států byly včera zapáleny pochodně, což znamenalo, že olympijský den může začít. Rozdělili jsme se na sportovce, trenéry a rozhodčí a byly složeny slavnostní přísahy. Následné sportovní výkony všem vyrazily dech. Vyhlášení vítězů bude opět událost. Dnes na nás Zeus seslal déšť, což nás ovšem vůbec nijak nevzrušilo, kromě výroby vlajky městského státu a symbolu nás čeká příprava na večerní unikátní soutěž pod názvem OlympDance. Porota bude jak na straně měšťanů, tak bohů. Bude to velká společenská událost. Již teď je hjisté, že amfiteátr bude praskat ve švech. Jdeme na to.

Souostroví Bouros v obležení osmi městských států začalo svoji strastiplnou cestu na Olymp

Vážení přátelé. Souostroví Bouros je unikátním zjevem na mapě starověkého Řecka. Sdružuje totiž osm městských států, které včerejším dnem začalo cestu, která nemá obdoby. Velká námořní bitva u Madlafonova majáku bylo něco, co snad ještě nikdo nezažil. Co mělo negativní rozměr této bitvy, že měla ještě ranní dozvuky, kdy nedočkaví měšťané vstali již hodinu! před budíčkem a jali se bojovat, nicméně to mohlo být také tím, že včerejší večer byl naprosto vzrušující. Všichni jsme se totiž sešli na tanečním bále, kde hrály ty největší hity, které si dokážete představit. Během písní jsme se dostávali do extatických stavů, kdy jsme se najednou ocitali na tobogánu, u moře a do toho všude na pohodu lítaly yahody. To by však nebylo ještě nic, do toho totiž legenda mezi discžokeji dj Mlha pustil poprvé v životě do éteru speciální antibakteriální mlhu, která naprosto zahubila zárodky vše potencionálních ještě se nevyskytujících bakterií a virů. Ano, je to pravda. Jsme tu všichni v izolaci na Bourosu, ale citíme se skvěle. A to je poselství, které jsme si odnesli do dnešního dne, kde nedaleko Teutoburského lesa proběhla další klíčová fáze cesty na Olymp. Měšťané se totiž dostali až k Chaosově propadlině, kde byla ukryta šifra, jež se všem státům povedlo vyluštit. Zjistili jsme, že pro úspěch mise na Olymp bude rozhodující jeden artefakt mistra Ventonia, který nám zde z minulosti zanechal svoji lopatku, u které tušíme, že při dalších bitvách a soubojích bude velmi užitečná. Kraken stále dřímá v hlubinách a Hádés naštěstí Medúzu u sebe ve svém podsvětí. Všichni Vás zdravíme a níže pro ilustraci si můžete prohlédnout naši mapu, které vznikla z pod ruky umělce boha Pechickose

Obrazek: 

Olymp - sídlo bohů - se chystá pohostit Bouráckou posádku

Vážení táborníci, malé bohyně, všichni již teď hrdinové následujícíh 14 dnů. Máme pro náš tábor, pro naše městské státy, velmi dobrou zprávu. Ještě jsme se ani neodebrali na Pelopones, kam nás v sobotu odveze Božský express, a už teď víme, že přibližně v polovině našeho pobytu nás budou očekávat samotní Bohové na své hoře OLYMP, ve svém sídle, kde budeme moci přenocovat a kde s pravděpodobností hraničící s jistotou zažijeme velké zážitky. Na Olympu dle posledních zpráv je uvězněna Gorgona Medusa, kde ji ve svém podsvětí vězní bůh Hádés. Zážitků nás čeká mnoho, to se ví a jelikož budeme na místě přenocovat, nezapomeňte si přibalit spacák a karimatku. Napětí vrcholí a Kraken naštěstí stále zatím ukryt v hlubinách..

Časy odjezdů na Bourácký tábor

Vážení rodiče a táborníci. Sobotní časy odjezdů BOŽSKÝCH EXPRESŮ do krajiny hrdinům zaslíbené jsou následující:

Rakovník - 8:00 (inf. kiosek na autobusovém nádraží)

Kladno - 8:30 (na prarkovišti u kladenského zimního stadionu)

Praha - 9:00 (zastávka č. 6 na autobusovém nádraží na Zličíně)

Pro ty, kteří se na tábor dopraví vlastní cestou, je nejvhodnější čas příjezdu mezi 10-11 hodinou.

V sekci Seznam dětí 2020 můžete nalézt informace o provedených platbách.

Už se jen třikrát vyspíme! Vaši Bouráci.

Dokumenty, které je třeba mít s sebou při odjezdu

Vážení rodiče a rodinní příslušníci malých táborníků. V příoze této zprávy jsou k dispozici dokumenty, které je třeba mít s sebou při odjezdu dítěte na tábor a odevzdat je oddílovému vedoucímu u autobusu. Ti co dítě vezou na tábor autem, předejte prosím papíry vedoucímu, který bude k dispozici v areálu tábora. Poznáte nás podel triček ;-) Posudek o zdravotní způsobislosti je koncipován tak, abyste jej mohli využít i na jiných akcích. Lze taktéž využít jakýkoliv jiný posudek, avšak ten nesmí být starší než 24 měsíců. Druhým dokumentem je prohlášení o bezinfekčnosti, které je letos kvůli Covidu dvoustránkové. Nesmí být starší 24 hodin a bez jeho vyplnění Vám dítě na tábor nevezmeme. Kdo neodevzdá prohlášení u autobousu, vedoucí v autobusu budou mít k dispozici blanketní formuláře, které budete moci vyplnit přímo u autobusu. Posledním dokumentem je souhlas se zpracováním fotografií. Předem Vám moc děkujeme za vyplnění těchto dokumentů, spolu s kopií průkazky ZP je ideální je vložit do nějakých desek (euroobalu) a předat, příp. v obálce, eventuelně s léky, pokud nějaké Vaše dítě pobírá.

BOURÁCKÝ TÁBOR 2020 JE TADY!

Vážení rodiče, rodinní příslušníci, táborníci a přátelé Bouráckého tábora! Dovolte, abychom Vám oznámili, že v letošním roce se Bourácký tábor bude konat ve dnech 11. - 25. 7. 2020. Již osmý ročník se bude konat tradičně v Kletečné a těšit se na Vás nebude nikdo jiný než Bouráci a skupina vedoucích, praktikantů a spřízněných duší, kteří nám budou i letos pomáhat. Téma letošní celotáborové hry je opravdu exkluzivní, jelikož se přesuneme na území Starověkého Řecka, kde nás čekají bohové Olympu, jejich slavní potomci, bájné postavy starověkých pověstí a hlavně nás čeká Souboj s dávnými Titány, kterým šéfuje nikdo jiný než hrozivý Kraken a jeho služebnice Medúza. Letošní ročník bude opravdu nabitý akcí od počátku do konce, budeme se na Vás těšit!

Přihlašování bude spuštěno večer na Nový rok. Krásný rok 2020 Vám přejí Bouráci a kolektiv.